ÚČINKUJÍCÍ SPORTOVCI

Moderátor Jan Valenta
Bývalý profesionální sportovec freestyle BMX sportu, 7mi násobný mistr ČR, mistr Německa, 3x mistr světa kat. Master a jediný český účastník prestižních závodů X GAMES v USA na freestyle BMX. Ve světové top 10 se držel několik let v disciplíně vertikální rampa.

Richard Zelinka
Jeden z nejlepších jezdců světa, trojnásobný King of Kings a majitel mega rampy na Karlštejnsku, kam se každoročně sjíždí létající umělci nejen na koloběžkách. Richard Zelinka je světový šampion a velký popularizátor tohoto sportu.

Miki Hovorka
Sport freestyle BMX. Mistr ČR (kat.am).Dnes profík a stylový jezdec. V každém parku si najde originální lines. V minirampě Vám ukáže skvělou show.

Tomáš Beran
Sport: freestyle BMX, 3x mistr ČR, loni 4. na ME. Pokud chce někdo vidět naživo, co dnes znamená sport freestyle BMX a co vše lze na kole dělat, tak si rozhodně nenechejte ujít příležitost Beranové show na této akci. Tom je triková mašina. Na kole se velmi rychle přibližuje světové špičce.

Jára mini Soukup
Sport freestyle koloběžky.
"Mini" je ve freestyle scooteringu žijící legendou. Dlouhodobě patří mezi světovou špičku. U nás byl první profesionální sportovec, kterého ježdění na koloběžce začalo živit.

Marek Rathouský
Sport freestyle koloběžky.
Patří dlouhodobě k top 5 CZ jezdcům na freestyle koloběžkách v disciplíně park a minirampa.